Готові ТОВ з номінальним директором та засновником

section-d531406

Одна з найбільших проблем під час відкриття власного бізнесу – реєстрація. Зрозуміло, мало кому хочеться стояти у чергах, проходити довгі перевірки та витрачати гроші. Тому люди все частіше відмовляються від самостійної реєстрації, воліючи придбати готову компанію. Якщо вам з якихось причин необхідно залишитися анонімним, можна купити організацію з номінальним сервісом. Компанія Zigma пропонує вам купити фірму, ТОВ з номінальним директором максимально швидко.

Щоб замовити готову компанію з номінальним сервісом, потрібно просто зателефонувати за тел. +380 (67) 500-50-55  або зв'язатися у зручному для вас месенджері ( Viber | Whatsapp  | Telegram). Якщо ви хочете щоб наш фахівець зателефонував вам у зручний час і проконсультував з питання, що Вас цікавить, заповніть форму зворотного зв'язку і отримайте відповідь у зручний для Вас час.

  Замовлення компанії з номінальним директором
  Хто такі номінальний директор та засновник?

  Номінальний директор та засновник – це особи, які займають зазначені пости суто формально. Вони значаться у всіх реєстраційних документах, проте реальної ролі в управлінні компанією немає. Особи, що надають послуги номінального сервісу, займаються вкрай обмеженими видами діяльності. Насамперед, це підписання необхідних документів, укладання контрактів та угод (із схвалення власника) та відкриття рахунків у необхідних банках. Реальний власник лишається анонімним.

  Чи це безпечно? Абсолютно. Сьогодні існує безліч схем, які дозволяють обмежити владу. Проте, є один важливий нюанс. Номінальний директор та засновники можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності. Тому, якщо ви хочете купити ТОВ з номінальним сервісом для ухилення від сплати податків, можуть виникнути проблеми.

  Номінальним директором може стати як податковий резидент, і нерезидент України. Сама собою наявність фіктивного керівника не суперечить законодавству. Тому контролюючі органи не матимуть до вас претензій.

  Анонімність – головна перевага ТОВ з номінальним директором.

  Купити ТОВ з номінальним директором - zigma.com.uaКупуючи готові компанії з номінальним директором, ви отримуєте низку переваг. Фіктивні керівники дозволять зберегти анонімність. Це може бути дуже важливо, наприклад, якщо реальний власник проживає в іншій країні. Також таким чином ви зможете зберегти потай інформацію про свої угоди від третіх осіб.

  Що ж до номінального засновника, він може бути важливий, якщо треба приховати залежність дочірніх організацій від материнської компанії. Також номінальний засновник забезпечить діяльність фірми у разі, якщо реальному власнику заборонено займатися діяльністю.

  Крім того, є інші номінальні особи. Наприклад, фіктивний секретар чи бухгалтер. Однак вони використовуються досить рідко. Як правило, вони потрібні для зарубіжних компаній. У деяких юрисдикціях є обов'язкова вимога для організацій – наявність секретаря чи бухгалтера. У такому разі ці люди допоможуть забезпечити діяльність компанії на місці.

  Якщо ви бажаєте купити готову фірму з номінальним директором чи засновником, компанія Zigma запропонує широкий вибір. У нас ви знайдете компанії, зареєстровані в Україні та різних офшорних юрисдикціях. Номінальний сервіс від нашої компанії – це гарантована анонімність власника та захист активів.

  Консультації за тел. +380 (67) 500-50-55  або зв'язок у зручному для вас месенджері ( Viber | Whatsapp  | Telegram). Якщо ви хочете щоб наш фахівець зателефонував вам у зручний час і проконсультував з питання, що Вас цікавить, заповніть форму зворотного зв'язку і отримайте відповідь у зручний для Вас час.

   Замовлення компанії з номінальним директором
   Поделиться

   Про нас

   Фахівці адвокатського об'єднання «Zigma» надають тільки перевірені методи вирішення юридичних завдань і абсолютно законні шляхи досягнення цілей, результатами цього є максимально швидкі і ефективні задоволення запитів клієнта за призначенням.

   Звертайтеся з питань: